Poznáme zostavu Slovana proti Jugre

Tretím súperom Slovana v domácom prostredí je dnes o 17:00 Jugra Chanty Mansijsk.

Tréneri Slovana urobili vo víťaznej zostave z piatka proti Sibiru len jednu jedinú zmenu. Do prvej formácie sa k Lukášovi Kašparovi a Marekovi Viedenskému posúva Jan Buchtele. Jeho miesto pri Jurajovi Mikúšovi a Tomášovi Hrnkovi zaujme Pavol Skalický.Presadiť sa proti Jugre bude chcieť aj útok Radek Smoleňák, Colby Genoway a Michal Řepík. Boris Sádecký bude hrať medzi Andrejom Šťastným a Eliezerom Sherbatovom.Slovan dnes nastúpi so štyrmi obrannými pármi. Kapitán Andrej Meszároš s Camom Barkerom, zámorskú dvojicu tvorí Nick Ebert a Simon Després, Ivan Švarný hrá s Tommim Taimim. Vo štvrtej obrane je napísaná dvojica Tomáš Voráček, Tomáš Hedera.Zmena nie je ani v bránkovisku, pozíciu medzi troma žrďami bude hájiť Marek Mazanec.Predpokladaná zostava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), Kašpar, Viedenský, Buchtele – Després, Ebert, Smoleňák, Genoway, Řepík – Švarný, Taimi, Hrnka, Mikúš, Skalický – Voráček, Hedera, Šťastný, Sádecký, Sherbatov.Sprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: Bauhaus Bungee Pull
Druhá prestávka: CeWe Grand PrixCeWe Fotolab zóna: Michal Sersen. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho obrancu Michala Sersena sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.