Poznáme dnešnú predpokladanú zostavu

Ďalší blok domácich zápasov začíname dnes o 19:00 proti Avtomobilistu Jekaterinburg.

Dôveru v bráne dostane znova Barry Brust. Malými zmenami prešla obrana. V nej dnes pre virózu nefiguruje Tomáš Kundrátek, ktorého vedľa Michala Sersena nahradil Marek Ďaloga. Miesto Ďalogu v treťom defenzívnom páre zaujme Patrik Bačík. Spolu zostane duo Ivan Švarný, Nick Plastino. Siedmym bekom je Mislav Rosandič.V prvom útoku zostáva s Jeffom Taffeom a Jonathanom Cheechoom mladík Matúš Sukeľ. Medzi Václavom Nedorstom a Žiga Jegličom nastúpi navrátilec zo svetového šampionátu juniorov Boris Sádecký. Do zostavy sa k Tomášovi Surovému a Kyleovi Chipchurovi vracia uzdravený Igor Musatov. Vo štvrtom útoku je napísané trio Pavol Skalický, Patrik Lušňák, Andrej Šťastný.Predpokladaná zostava: Brust (Pogge) – Sersen, Ďaloga, Sukeľ, Taffe, Cheechoo – Švarný, Plastino, Nedorost, Sádecký, Jeglič – Bačík, Starosta Musatov, Surový, Chipchura – Halama, Rosandič, Skalický, Lušňák, Šťastný. Vstupenky na zápas proti Avtombilistu Jekaterinburg si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.