Teraz si môžete pozrieť online poslednú epizódu dokumentu \"My sme Slovan\"

Video streamovacia služba Ticketportal \"U Vás doma\" teraz ponúka poslednú zo štyroch epizód športového dokumentu My sme Slovan, ktorý vznikol pri príležitosti 95. výročia založenia hokejového klubu.

História HC SLOVAN Bratislava siaha až do roku 1921, čo z hokejového Slovana robí jeden z najstarších klubov v Európe. Pri príležitosti 95. výročia založenia klubu vznikal v priebehu sezóny 2016/17 unikátny športový dokument "My sme Slovan". Slovan v tom čase pôsobil v KHL.
Práve prierez bohatou históriou prináša záverečná časť seriálu pod názvom "Jubileum". Na ploche takmer 11 minút sa venuje dávnej minulosti, priekopníkom hry ľadového hokeja, prichádzajúcim prvým úspechom klubu v kvalitou nabitej federálnej hokejovej lige, titulom v slovenskej najvyššej súťaži až po vstup Slovana do nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy. Jedinečné archívné zábery dopĺňajú svojimi postrehmi a cennými spomienkami viaceré hráčske legendy klubu, ako napr. doc. Ján Starší, Jozef Golonka, Milan Kužela, Dárius Rusnák, či Zdeno Cíger.
Vstupenku v cene 1,99 eur s kódom k sledovaniu videa si môžete odteraz zakúpiť na stránke Ticketportal U Vás doma.
Kúpou virtuálnej vstupenky podporujete svoj klub a pomáhate mu prežiť zo súčasného tzv. „rescue mode“ do začiatku novej hokejovej sezóny. Ďakujeme!