Posledné lístky na otvárací zápas

Po uvoľnení posledných rezervácií zostalo v predaji na otvárací zápas sezóny proti Medveščaku Záhreb ešte posledných niekoľko sto vstupeniek.

Tie sa predávajú na všetkých vyše 600 predajných miestach Ticketportalu (vrátane veľkých nákupných centier AuPark, Avion a Polus City Center), vybraných pobočkách Slovenskej pošty a tiež v pokladniach SLOVNAFT Areny (v utorok od 9:00 do 18:00 h, v stredu a štvrtok od 14:00 h) až do začiatku štvrtkového zápasu, resp. vypredania posledných vstupeniek.Keďže zo Záhrebu napokon avizujú podstatne menšiu divácku podporu, ako sa očakávalo a aká bola na zatiaľ poslednom meraní síl s chorvátskym rivalom 4. marca t.r., HC SLOVAN v súlade s reglementom KHL mohol uvoľniť do predaja aj blokované miesta v sektoroch B12 a B11. "Navijači" Medveščaku budú prevažne v sektore B11, rad 12-18.Posledné vstupenky sú k dispozícii najmä v zabránkových sektoroch v cene 16 a 18 eur. Zopár vstupeniek zostalo ešte aj na pozdĺžných tribúnach v kategórii Premium v cene 20 eur, nachádzajú sa však prevažne v najnižších radoch pri mantineloch, resp. ochrannom plexiskle.Diváci, ktorí prídu povzbudiť Slovan v úvodnom domácom zápase sezóny, sa môžu tešiť aj na malý otvárací ceremoniál, naživo spievané hymny, novú grafiku na videokocke, vynovený zápasový bulletin "Powerplay" a celkom nové súťaže v prestávkach.Odporúčame všetkým prísť do arény s dostatočným časovým predstihom, aby ste mohli včas zaujať svoje miesta. SLOVNAFT Arena bude otvorená už 90 minút pred úvodným buly.