Posledná fáza letnej prípravy

Do posledného týždňa prípravy sa zapojili všetci hráči s platnými zmluvami s výnimkou legionárov.

Zahraniční hráči HC SLOVAN sa pripravujú individuálne v domácich podmienkach podľa tréningového porgramu od kondičného trénera klubu Roberta Bereša. Celkom šesť cudzincov na súpiske belasých bude hlavnému trénerovi Robertovi Dömemu k dispozícii na prvom ostrom zraze 28. júla. Záverečný mikrocyklus začal v pondelok, potrvá do piatka. Jeho súčasťou sú aj testovania sily, odrazov, či behu. Dopĺňajú ich tréningy na ľadovej ploche v Petržalke, keďže na ZŠ Ondreja Nepelu v týchto dňoch nie je pripravený ľad ani na jednej z plôch. Od soboty 10. júla si hráči a realizačný tím oddýchnu na dva a pol týždňovej dovolenke, aby sa 28. júla všetci - vrátane legionárov - zapojili do hlavnej predsezónnej prípravy. Tá už bude prebiehať v domácich podmienkach na zúženej ľadovej ploche arény Ondreja Nepelu.Prvý prípravný zápas je naplánovaný na 11. augusta proti iClinic Bratislava Capitals. Pozn.: v tomto zápase budeme vedení ako hostia, prípadné vstupenky bude predávať súper.