Logo

Správy

Doma Vonku

Posledná fáza letnej prípravy

0 0

Do posledného týždňa prípravy sa zapojili všetci hráči s platnými zmluvami s výnimkou legionárov.

$article->fk_main_image->title


Zahraniční hráči HC SLOVAN sa pripravujú individuálne v domácich podmienkach podľa tréningového porgramu od kondičného trénera klubu Roberta Bereša. Celkom šesť cudzincov na súpiske belasých bude hlavnému trénerovi Robertovi Dömemu k dispozícii na prvom ostrom zraze 28. júla.

Záverečný mikrocyklus začal v pondelok, potrvá do piatka. Jeho súčasťou sú aj testovania sily, odrazov, či behu. Dopĺňajú ich tréningy na ľadovej ploche v Petržalke, keďže na ZŠ Ondreja Nepelu v týchto dňoch nie je pripravený ľad ani na jednej z plôch.

Od soboty 10. júla si hráči a realizačný tím oddýchnu na dva a pol týždňovej dovolenke, aby sa 28. júla všetci - vrátane legionárov - zapojili do hlavnej predsezónnej prípravy. Tá už bude prebiehať v domácich podmienkach na zúženej ľadovej ploche arény Ondreja Nepelu.

Prvý prípravný zápas je naplánovaný na 11. augusta proti iClinic Bratislava Capitals. Pozn.: v tomto zápase budeme vedení ako hostia, prípadné vstupenky bude predávať súper.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Jääskeläinen Joona 0 0
3. Takáč Samuel 0 0
4. Rapuzzi William 0 0
5. Krakovský Luca 0 0
6. Golian Andrej 0 0
7. Sukeľ Jakub 0 0
8. Gachulinec Daniel 0 0
9. Yogan Andrew 0 0
10. MacKenzie Matt 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem