Pomôžu rošády k bodom?

S novými obrannými dvojicami, zmenami v prvých útokoch a brankárom Brustom zabojuje HC SLOVAN dnes od 19:30 h proti Salavatu Julajev Ufa.

Po dvoch domácich prehrách sa realizačný tím Slovana rozhodol hneď pre niekoľko zmien pred súbojom s víťazom Gagarinovho pohára zo sezóny 2010/2011 Salavatom Julajev Ufa. Prvú obranu s Camom Barkerom vytvorí Michal Sersen, Filip Novák sa posunie k Tomášovi Starostovi a Vladimírovi Mihalikovi bude robiť spoločnosť Ivan Švarný. Siedmym bekom je dnes opäť Patrik Luža.  Do brány Slovana sa postaví Barry Brust.Po niekoľkých zápasoch nebudú hrať spolu slovinské "dvojičky" Rok Tičar – Žiga Jeglič.  Druhý menovaný bude hrať v prvom útoku s Lukášom Kašparom a Václavom Nedorostom. Tičar zase na centri s Andrejom Šťastným a Ladislavom Nagyom. Nezmenený zostáva útok Michel Miklík - Tomáš Surový - Milan Bartovič. Príležitosť dostane aj trio Pavol Skalický, Marek Viedenský a Radovan Puliš.Predpokladaná zostava:
B: Brust (Garnett)
O: Barker, Sersen - Starosta Novák - Mihalik, Švarný - Luža
Ú: Kašpar, Nedorost, Jeglič - Šťastný, Tičar, Nagy - Miklík, Surový, Bartovič - Skalický, Viedenský, Puliš.Sprievodné aktivity počas zápasu:
1. prestávka – súťaž Fotolab Bungee Run
2. prestávka – súťaž Bauhaus SlingshotVstupenky na zápas proti Salavatu Julajev Ufa si zakúpite v sieti Ticketportal.