Polovica sezóny: Spokojní určite nie sme!

Belasí odlietajú vo štvrtok na ďalší trip, v druhej polovici sezóny chcú dohnať bodové manko.

Domácim zápasom s Omskom sa pre hráčov HC Slovan Bratislava preklopila aktuálna sezóna do druhej polovice. Belasí v 26 zápasoch získali 31 bodov a momentálne na pozíciu v play off strácajú 9 bodov. "Spokojní určite nie sme, keďže nám na účasť vo vyraďovacej časti chýba niekoľko bodov. Ušiel nám začiatok, kde sme body zbytočne stratili. Ale myslím si, že je v našich silách, aby sme to do konca dobehli. Treba však povedať, že v tejto lige je neskutočne ťažké vyhrať hociktorý zápas, takže musíme využiť každú šancu, aby sme nejaké bodíky pozbierali a priblížili sa k play off," stručne si zabilancoval Martin Štajnoch. Slovanisti vo štvrtok odlietajú na ďalší trip. Postupne sa stretnú so štyrmi súpermi, ktorých naposledy hostili v poslednej domácej sérii zápasov. Body by radi začali zbierať už v tom najbližšom, ktorý odohrajú v piatok o 14:00 SEČ na ľade Jugry Chanty-Mansijsk.