Poďte s Vernými Slovanu do Brna!

Oficiálny fanklub HC SLOVAN Bratislava – Verní Slovanu povzbudí svojich miláčikov aj v zápase na ľade Komety Brno!

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava nastúpia v samom závere prípravy – v utorok 26. augusta o 17:00 na prípravný zápas proti finalistovi uplynulého ročníka play – off českej Tipsport Extraligy Komete Brno. Na stretnutie do haly Rondo sa chystá aj fanklub Verných Slovanu! Pripoj sa k nim aj ty a zaži užasnú atmosféru zápasu na vlastnej koži.Odchod na prípravný zápas je o 14:00 spred SLOVNAFT Areny. Návrat späť do Bratislavy je naplánovaný hneď po skončení zápasu. Členovia fanklubu majú prednostné právo na objednávku výjazdu pre seba a svojich známych do 29. júla. V prípade, že po tomto termíne ostanú voľné miesta v autobuse bude uvoľnený predaj aj pre ďalších záujemcov. Viac informácii o výjazde, objednávkový formulár, ako aj ceny nájdete TU.Verní Slovanu sa zároveň už chystajú na prípravné stretnutie v Košiciach (6.8. o 17:00) a všetci tí čo sa rozhodl cestovať na východ Slovenska s belasým šálom okolo krku,sa dočkajú prekvapenia šálu a trička!