Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Po výbornom výkone vo Zvolene nás zajtra čaká Martin

0 0

Prelomíme domácu smolu?

Hráči Slovana predviedli vo Zvolene oduševnený kolektívny výkon, ktorý nám priniesol zaslúžené tri body za víťazstvo.

Všetko sa to začalo u výborného Rybára, ktorý pustil za svoj chrbát len jeden gól a pripísal si 39 úspešných zásahov. Druhým základom víťazstva bola výborná a dôrazná hra obrany. Až na menšie chybičky v úvode si obrana plnila svoje povinnosti a dôkladne čistila priestor pred Rybárom. Útočníci vypomáhali v obrannej činnosti a vpredu boli dostatočne aktívny.

V zápase so Zvolenom nám vyšli presilové hry.  Zvolenčanom sme v nich viackrát podkúrili, predviedli sme v nich množstvo výborných akcií a v presilovej hre sme strelili aj víťazný gól stretnutia.

Výborný výkon zo zápasu vo Zvolene by chceli naši hráči potvrdiť aj v domácom prostredí. Posledné dva zápasy sme na domácom ľade prehrali, keď nad naše sily boli Košice i Nitra. Vraví sa, že do tretice všetko dobré a my tomu veríme.

V Bratislave sa odohrá tzv. šesťbodový zápas. My sa nachádzame na 6.mieste so ziskom 61 bodov, Martin je siedmy a získal o bod menej. Tabuľka je mimoriadne vyrovnaná. Na štvrté miesto strácame len dva body. Zajtrajší zápas bude nesmierne dôležitý aj preto, že v januári odohráme doma viacero nesmierne náročných zápasov. Prídu napríklad Poprad či Košice.

Zajtrajší šesťbodový zápas začína o 17.30. Lístky sú stále v predaji od 2,50 EUR.

jk

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Virta Patrik 0 0
7. Chipchura Kyle 0 0
8. Repik Michal 0 0
9. Simun Eduard 0 0
10. Baranov Yegor 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím