V piatok domáci zápas so Zvolenom

HC SLOVAN bude chcieť prvýkrát v domácom prostredí bodovať v piatok o 18:30 h proti HKM Zvolen.

Belasí stále čakajú v domácom prostredí na body, po nevydarenom predstavení s Novými Zámkami, sme nedokázali získať body ani po lepšom výkone s Banskou Bystricou, kedy Slovan doplatil na slabú efektivitu v koncovke. Nesplnenú úlohu bodovať pred svojimi fanúšikmi chceme zmeniť už v piatok proti nebezpečnému HKM Zvolen.Hokejisi spod Pustého hradu majú odohraté štyri stretnutia, v ktorých bodovali dvakrát po výhre nad Popradom (3:2) a v Detve (6:5). Naposledy boli neúspešní na ľade HC Košice po výsledku (2:4).Potenciál zvolenského mužstva je však ďaleko väčší, stredoslováci majú v aktuálnom ročníku tie najvyššie ciele. Na čele kanadského bodovania sú vo Zvolene po prvých kolách súťaže legionári.Už šesť bodov získal Kyle Bonis, o dva body menej má Allan McPherson, na tretej priečke je s rovnakým počtom bodov Alexander Trotter. Zo slovenských hráčov sú najvyššie trojbodoví Miloš Kelemen a Rastislav Špirko.Kľúčovým mužom defenzívy by v tejto sezóne mal byť bývalý bek Slovana Ivan Švarný. Z českej najvyššej súťaže je späť na Slovensku Patrik Maier. Tých dopĺňajú zámorskí beci Ben Betker a Ryan Lowney.Všetky štyri stretnutia zatiaľ odchytal Tomáš Tomek, jeho úspešnosť je viac ako 91,11% zákrokov.Príďte na tretí domáci zápas HC SLOVAN. Duel proti HKM Zvolen začína o 18:30 h, vstupenky si zakúpite v sieti Ticketportal.