Po otváracom zápase plný dojmov

Tomáš Starosta odohral v Slovane svoj prvý zápas a hneď z toho bolo víťazstvo.

Boli sme svedkami vynikajúceho stretnutia a keď hra vtiahla každého jedného diváka vypredanej arény. Slovanisti predviedli veľmi dobrý kolektívny výkon a počas celého stretnutia sme nevideli výrazný negatívny moment. Už pred zápasom bolo na hráčoch vidno veľkú koncentráciu a odhodlanie.V mix zóne sa pri nás pristavil nováčik v kabíne Tomáš Starosta. „Dojmy sú zatiaľ len tie najlepšie. Je to však len začiatok, treba ešte pridávať k tomu, ako sme hrali dnes, aby sme čo najskôr našli optimálnu formu,“ brzdil nadšenie skúsený bek. Zabrať mu dalo okrem súpera aj zväčšené pásmo a prísny rozhodcovský meter: „Pravidlá sa každým rokom menia a určite aj toto je dôsledok prísnejších kritérií. Rozhodcovia každý malý hák, každú malú sekeru pískali. Musíme sa toho vyvarovať a dať si na to pozor, lebo ako sme videli presilovky a oslabenia v hokeji rozhodujú.“