Plný „kýbel“ šancí, ale nič z toho!

Stačilo jedno zaváhanie a body sú fuč.

Belasí neodohrali so Spartakom zlý zápas, od druhej tretiny prevzali hru do svojich rúk, dokázali vyrovnať nepriaznivý stav a mali množstvo šancí strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Lenže žiadny ďalší puksa za chrbát súperovho brankára nedostal."Zápas to bol pekný, aj keď asi nie z pohľadu diváka. Jedna jedna, to nie je žiadna sláva. Ale šancí sme mali plný kýbel, ale nepremenili sme ich. Na druhej strane, aj súper mal dosť príležitostí, ale tiež dali iba jeden gól. Prišla chvíľková nepozornosť v predĺžení a prehrali sme. Je to škoda," smutne krútil hlavou v šatni Marek Mazanec.Hráči Slovana si skutočne mohli po dueli so Spartakom sypať popol na hlavu, pretože občas sa im nepodarilo premeniť ani vyložené šance. "Ťažko povedať, prečo to tak je. Ja stojím v bránke a tie puky nestrieľam, mali by ste sa spýtať chalanov. Ale niekedy to tak jednoducho je, občas tam padne všetko a niekdy vôbec nič. A tak to bolo aj dnes," vyjadril sa gólman Slovana.