Play off žije, všetko je ešte možné

Návrat domov oslávili belasí dvojbodovou výhrou nad Jaroslavľou.

Základná časť nadnárodnej KHL sa pomaly blíži k záveru a hráči HC Slovan Bratislava po trojzápasovom tripe na ďalekom východe opäť predstavili pred domácim publikom. Stretnutie s Lokomotivom Jarosľavl mali rozbehnuté výborne, keď po dvoch tretinách viedli 2:0. V záverečnom dejstve však súper dokázal vyrovnať, no po samostatných nájazdoch sa predsa len tešili belasí a pripísali si dôležité dva body."Bolo fajn vrátiť sa domov a spraviť aspoň dva body. Do konca základnej časti nám zostáva už iba zopár zápasov a my musíme tlačiť v každom stretnutí. Musíme nájsť cestu, ako víťaziť. Všetko je zatiaľ možné, máme pred sebou súperov, ktorých môžeme poraziť a získať čo najviac víťazstiev, ako sa bude dať," vyjadril sa po dueli Jonathan Cheechoo, ktorý gólom a asistenciou nemalou mierou prispel k víťazstvu nad Lokomotivom.