Piate víťazstvo v rade!

HC SLOVAN rozhodol o zisku ďalších troch bodov troma gólmi v tretej tretine.

HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

Góly: 19. Tičar, 52. Barker (Paré), 59. Miklík, 60. Kašpar - 39. Ellison (Vesce, Bailen)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Oskirko, Ravodin - Aľošin, Ivanov, 9332 divákov

Zostavy:
Slovan:
Garnett - Ľ. Višňovský, Starosta, Barker, Švarný, Valach, V. Mihálik, L. Kozák - Jeglič, Tičar, L. Nagy - Paré, Surový, Bartovič - Miklík, Viedenský, L. Kašpar - D. Skokan, Lušňák, Skalický
Minsk: Glass - Bailen, Šinkevič, Krajíček, Lisovec, Gunderson, Filičkin - Vesce, Ellison, Cheechoo - Stepanov, Szczechura, Materuchin - N. Komarov, Drozd, Meleško - Michaľov, Konstantin Koľcov, Pavlovič V úvodnej časti sa obaja súperi dostávali často do šancí, no brankári Garnett aj Glass chytali pozorne. Rozhodcovia Oskirko s Ravodinom "púšťali" tvrdú hru, až v závere poslali na trestnú lavicu Jegliča so Šinkevičom. Na ľadovej ploche mali obe mužstvá štyroch korčuliarov a už po šestnástich sekundách padol gól - Tičar získal v strednom pásme puk, zvolil forhendový blafák a pomedzi betóny Glassa otvoril skóre duelu. V druhej tretine mali miernu prevahu "belasí", no nedokázali ju zúročiť a pridať gólovú poistku. Naopak, v 39. min sa podarilo vyrovnať hosťom: Slovan nedokázal dostať puk z obrannej tretiny a na konci úspešnej akcie stál najproduktívnejší hráč Dinama Minsk Ellison. S pribúdajúcom časom v III. dvadsaťminútovke hrali obe mužstvá čoraz opatrnejšie. V 52. min však od modrej čiary napriahol domáci obranca Barker a puk z jeho hokejky doplachtil až do súperovej bránky - 2:1. Definitívnu podobu výsledku dali gólmi do prázdnej bránky súpera Miklík a Kašpar.