Permanentky už len do nedele 27. júla

O deň neskôr budú v predaji vstupenky na prvý domáci prípravný zápas tohto leta proti Amuru Chabarovsk.

Takmer po štyroch mesiacoch končí 27. júla 2014 predpredaj sezónnych vstupeniek "HC SLOVAN KHL 2014/2015". Predpredaj za zvýhodnené ceny začal pre držiteľov permanentiek z ročníka 2013/14 tzv. prvou vlnou už 2. apríla 2014 do 25. apríla 2014. Druhá vlna predpredaja rovnako pre držiteľov permanentiek z minulej sezóny trvala od 29. apríla do 20. mája. Od 20. mája bol predpredaj otvorený pre všetkých záujemcov.Fanúšikovia Slovana, ktorí si ešte chcú zakúpiť permanentku a zabezpečiť si istotu svojho miesta na sledovanie 30 domácich zápasov najlepšej hokejovej ligy na starom kontinente, tak majú úplne poslednú príležitosť. Predpredaj bude pokračovať už len  do nedele 27. júla 2014 vrátane. Zvyšné miesta v desaťtisícovej SLOVNAFT Arene už budú predávané výlučne formou individuálnych zápasových vstupeniek na jednotlivé zápasy. Presný rozpis všetkých zápasov základnej časti KHL nájdete TU.Voucher "HC SLOVAN KHL Permanentka 2014/15" je možné si rezervovať ONLINE, ako aj zakúpiť vo všetkých "kamenných" predajniach nášho ticketingového partnera spoločnosti Ticketportal - vyše 630 po celom Slovensku (z toho viac ako 100 v Bratislave a okolí), a tiež na vybraných pobočkách Slovenskej pošty.  V prípade kúpy sezónnej vstupenky na predajnom mieste "Zimný štadión/SLOVNAFT Arena" si fanúšikovia nezakúpia voucher "HC SLOVAN KHL Permanentka 2014/15", ale už priamo čipovú plastovú kartu.Ceny permanentiek:
KategóriaSektorCena
BudgetA6, A7, A8, B5, B6, B7480
ClubA1, A2, A12, B1, B12500
PremiumA3, A4, A5, A9, A10, A11, B2, B3, B4, B8,  B10, B11 530

Už v nasledujúci deň po skončení predaja permanentiek na sezónu 2014/2015,  t.j. v pondelok 28. júla,  si fanúšikovia budú môcť zakúpiť vstupenky na prvý domáci prípravný zápas tohto leta proti Amuru Chabarovsk. Ceny lístkov na stretnutie proti najvýchodnejšiemu mužstvu KHL, ktoré do Bratislavy zavíta aj s exslovanistom Michelom Miklíkom a ďalšími slovenskými reprezentantmi Rastislavom Špirkom a Marcelom Haščákom, sa budú predávať v dvoch cenových kategóriach: € 8,- (sedadlá s presným označením miesta na vstupenke), resp. € 5,- (sektor státie v prípade, ak zostanú voľné miesta po ukončení predaja permanentiek do tohto sektoru). Fanúšikovia si vstupenky od spomínaného dátumu môžu zakúpiť ONLINE na www.ticketportal.sk, resp. na viac ako 600 predajných miestach nášho ticketingového partnera po celom Slovensku.Vstupenky na prvé domáce zápasy základnej časti sezóny KHL 2014/2015 sa začnú predávať približne od polovice augusta.