Paľo Rybár: Bude platiť aj za syna?

VIDEO: Hrdý otec pustil do bránky svojho syna Patrika!

Hrdý otec pustil do bránky svojho syna Patrika!

Dátum 1. december 2010 sa určite zapíše do kroniky rodiny Rybárovcov veľkými písmenami. Brankár Pavol Rybár si pripísal ďalší zápas bez inkasovaného gólu, navyše na záver tretej tretiny ho v bránke vystriedal jeho ešte len 17-ročný syn Patrik. „Zápas bol pre nás ťažký, pretože sme prehrali v Nitre. Momentálne sme v situácii, že musíme jednoducho vyhrávať. Tréneri využili situáciu, že o zápase so SR 20 bolo prakticky rozhodnuté a dali možnosť aj synovi. Som nesmierne rád a týmto by som chcel trénerom poďakovať, že mu to umožnili,“ povedal šťastný otec po zápase. V piatok by sa už mal k tímu pripojiť po chorobe Braňo Konrád, takže Rybárovci sa na jednej striedačke tak skoro nestretnú. „Áno, Braňo sa vráti, takže som nesmierne rád, že to takto dopadlo, pretože podobná situácia sa asi tak skoro nezopakuje. Pokladníci Maťo Hujsa a Maťo Kuľha sú určite radi, lebo budú chcieť pravdepodobne zaplatiť za dve odchytané nuly od nás oboch,“ zasmial sa skúsený brankár, ktorý je na syna určite hrdý: „Dnes majú mladí iné priority, preto som rád, že Patrika hokej skutočne baví.“