Päť najlepších sloganov na autobus

Celkovo prišlo do súťaže viac ako 200 sloganov, z ktorých sme vybrali päť najlepších.

HC SLOVAN Bratislava na začiatku minulého týždňa zverejnil na svojom oficiálnom webe súťaž, v ktorej mohli jeho fanúšikovia prispieť k tvorbe nového grafického dizajnu klubového autobusu a vymyslieť na neho výstižný slogan. Spolu ste nám zaslali viac ako 200 návrhov, z ktorých sme vybrali päť najlepších. Autorov nižšie uvedených vybraných sloganov odmeníme klubovými suvenírmi, pričom autora víťazného sloganu, ktorý bude spomedzi najlepšej päťky vybratý manažmentom HC SLOVAN Bratislava a jeho návrh sa objaví už v lete na klubovom autobuse získa sezónnu vstupenku na domáce stretnutia HC SLOVAN v sezóne KHL 2016/17.Päť vybratých sloganov:
1. Vášen – Hrdosť – Tradícia
2. História nás posúva vpred
3. Za Slovan a Bratislavu
4. HC SLOVAN - Robíme radosť hokejom
5. Jedno Srdce - Jedna Vášeň - Jeden SlovanKlubové suveníry pre ročník KHL 2016/17 budú pre výhercov pripravené počas letných domácich prípravných zápasov. Celkového víťaza a držiteľa permanentky spoznáme už budúci týždeň.