Osobným štatistikám dominujú hráči zo zámoria

Najproduktívnejším hráčom HC SLOVAN Bratislava po základnej časti Je Brendan O\'Donnell.

V 47 zápasoch si pripísal 41 bodov za 22 gólov a 19 prihrávok. V celkovej ligovej tabuľke produktivity to stačilo na 17. miesto."Donny" vedie klubové štatistiky aj v počte strelených gólov, na druhom mieste za ním sa umiestnil Brant Harris so 17 gólmi. V ligovej tabuľke najlepších strelcov skončil O\'Donnell na 5. mieste.Napriek dvom dlhším absenciám z dôvodu zranení si post najlepšieho nahrávača v klube udržal Brendan Ranford s 20 asistenciami, hoci nastúpil len do niečo viac ako polovice zápasov základnej časti.Hodnotenie plus/mínus bodov ovládol Brant Harris s 19 pluskami. V lige to stačilo na delené 10. miesto, v tomto kritériu dominujú hráči HK Poprad, ktorí obsadili päť z prvých siedmich miest.Najlepším Slovanistom na vhadzovaniach bol taktiež Brant Harris. Z hráčov extraligy, ktorí nastúpili aspoň do 30 zápasov a pravidelne chodievali na buly, sa umiestnil na celkovom druhom mieste s úspešnosťou 58,58%. O chlp lepší bol v tomto ukazovateli Juraj Mikúš zo Zvolena.Brankár Slovana Tyler Parks sa presadil hneď v troch hodnoteniach brankárov. Má suverénne najlepšiu percentuálnu úspešnosť zákrokov na úrovni 93,97%. Pýši sa tiež najnižším gólovým priemerom na zápas 1,71 a vychytal až 5 zápasov s nulou, tzv. shut-outy.