Oslabený Slovan s prehrou proti DVTK

HC SLOVAN na ľade DVTK Miskolc v zostave bez viacerých útočníkov prehral s DVTK Miskolc 0:2.

DVTK Miškovec - Slovan Bratislava 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Góly: 12. Anderson (Flick, Kiss), 52. Rokály (Osterberg, Wehrs). Rozhodovali: Korba, MÜllner - Janiga, Bogdaň, vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0. Miskolc: Adorján - Bukor, Wehrs, Kiss, Láda, Fazakas, Vojtkó, Hadobás - Osterberg, Vas, Rokály - Magosi, Lövei, Csányi - Anderson, Galanisz, Flick - Turbucz, Páterka, Miskolczi HC SLOVAN: Parks - Ališauskas, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Valach, Maier, Beňo - O\'Donnell, Kytnár, Šišovský - Jasenec, Bortňák, Kundrik, Jendek, Urbánek, Ožvald - Lepskij, Lukošik, J. UramPrvú veľkú šancu v zápase mal domáci útočník Stephen Anderson, ktorý v 5. minúte neuspel z predbránkového priestoru. Ten istý hráč si to však vynahradil v 12. minúte, keď otvoril skóre z rýchleho protiútoku. Slovan mohol vyrovnať v 19. minúte. Milan Kytnár sa v oslabení dostal do úniku a zastavil ho iba faul. Nariadené trestné strieľanie však nepremenil Brendan O\'Donnell. V ďalšom priebehu si vytvárali šance obe mužstvá. V 33. minúte dostali domáci puk za chrbát Parksa, no gól neplatil pre posunutú bránku. Potom sa sám na brankára Miškovca rútil v oslabení Kundrik, no nevyrovnal. Poisťujúci gól pridali hráči maďarského tímu v presilovej hre. V 52. minúte uzavrel skóre Szilárd Rokály.