Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Országh: Hráči prejdú mojimi rukami

0 0

Vladimír Országh predstúpil pred médiá ako hlavný tréner HC Slovan Bratislava. Čerstvo 41-ročný kouč po troch rokoch v Banskej Bystrici prichádza späť na Tehelné pole.

$article->fk_main_image->title

"Bystrici som vďačný, že som tam dostal šancu. Nie všetko išlo podľa predstáv, ale čo bolo dôležité, mal som tam dôveru manažmentu, ktorý veril v moju prácu. Získali sme tam striebro a dve zlatá. Ponuka z KHL je pre mňa zadosťučinenie mojej práce v klube. Po troch rokoch som sa chcel posunúť a som za ponuku vďačný. Pôsobenie v Slovane ako asistent mi dalo veľmi veľa, bol to odrazový mostík." 

„Pri mojom prvom stretnutí s pánom Šteflom som sa dohodol, že ak to má fungovať, tak nech to je ako v Bystrici. Všetci hráči pôjdu cezo mňa. Mám okruh ľudí, skautov, trénerov, resp. hráčov… Vždy som to robil tak, že som dal manažérovi požiadavku na konkrétnych hráčov, ktorí prišli, a ja som si ich ešte spätne u manažérov, spoluhráčov a trénerov preveroval. Nie u agenta, lebo ten by zrejme predal dnes ešte aj mňa ako hráča. Toto bola teda moja podmienka, ktorá zatiaľ platí. Kostra bude zo slovenských hráčov a všetci hráči, o ktorých sa zatiaľ bavíme, prešli mojimi rukami a je to zatiaľ nastavené tak, ako si predstavujem. Výber nevyšiel vždy ani v Bystrici, ale eliminovali sme chyby,“ vysvetľoval nový kouč Slovana Bratislava.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem