Ohlasy našich hráčov po zápase v Kazani

Hodnotenia zápasu v Kazani prostredníctvom našich hráčov z pozápasovej mixzóny.

Václav Nedorost: "Bol to na úvod veľmi ťažký zápas na dosť zlom ľade, asi z toho tepla. Po celý zápas sme bojovali, makali sme. Oni mali síce o trochu viac šancí, ale remíza by tomu zápasu podľa mňa svedčala viac. Rozhodca tam nezapískal faul, ktorý rozhodne bol. Ale podali sme solídny výkon proti veľmi ťažkému súperovi, od ktorého sa môžeme odraziť, aj keď body zatiaľ nemáme."Andrej Meszáros: "Začali sme celkom fajn, bojovali sme po celý zápas, ale škoda nevyužitých šancí. Mohli sme dať viac ako len jeden gól z presilovky. Naopak, jeden sme v nej dokonca dostali. Nebolo to na úvod zlé, ale musíme lepšie premieňať šance a verím, že už ďalší zápas bude v tomto lepší."Jeff Taffe: "Boli sme na nich dobre pripravení, začali sme veľmi dobre a po väčšinu zápasu sme sa snažili neutralizovať ich hlavné prednosti: rýchlosť a schopnosť dostávať sa do šancí. Bolo to o prvom góle, ktorí dali oni, ale oveľa viac nás bolel ten druhý, ktorý sme dostali vo vlastnej presilovke. Dokázali sme sa vrátiť do zápasu gólom v tej istej presilovke a v záverečnej časti zápasu sme si vytvorili veľa šancí. Prehrali sme s výborným mužstvom na ich ľade v prvom zápase sezóny, napriek tomu je táto prehra po takomto priebehu zápasu trochu frustrujúca."