Ohlasy našich hráčov po výhre v Nižnekamsku

Slovan sa v Neftechim aréne dokázal vysporiadať s rýchlym inkasovaným gólom a nepriaznivým vývojom zápasu. Víťazstvo za tri body stále uchováva reálnu šancu na play off.

Ivan Švarný: "V samom úvode nás súper trochu zaskočil. Bolo však dobré, že sme dokázali rýchlo vyrovnať a keď sme v druhej tretine pridali ďalšie dva góly, zápas sme viacmenej kontrolovali až do konca. V závere zápasu tam síce boli nejaké šance, ale Brusty opäť zachytal výborne a vôbec celé mužstvo predvádzalo to, čo sme si povedali pred zápasom. Víťazstvo odtiaľto je určite veľmi cenné."Michal Hlinka: "Celkove sme odohrali dobrý zápas, ale ku koncu sme sa dostali zbytočne pod trochu väčší tlak. Našťastie sme vyhrali za plný bodový zisk. Môj gól bol z kategórie šťastných, ale aj také sa rátajú. Snažil som sa hlavne uvoľniť pred bránkou a Sersova strela ma v podstate trafila. Som najmä rád, že pokračujeme vo víťaznom ťažení."Pavol Skalický: "Bol to náročný zápas aj z toho pohľadu, že súper mal o dva dni voľna k dispozícii naviac. Vyleteli na nás, dali rýchly gól, ale od druhej tretiny sme sa zlepšili, podarilo sa nám odskočiť na rozdiel dvoch gólov a rozumom sme sa to snažili dohrať a dotiahnuť do víťazného konca. Som hlavne rád, že je to znovu za tri body, máme to teraz všetko vo svojich rukách, musíme sa pozerať iba na seba a na to, čo nás ešte čaká. Ak budeme pokračovať vo výkonoch z posledných zápasov, verím, že to na play off bude stačiť."