Ohlasy našich hráčov po výhre nad Spartakom

Slovan v Lužnikách svojho súpera takmer k ničomu nepustil a zaknihoval piate víťazstvo v rade. Igor Musatov strelil klubu, v ktorom vyrastal, dva góly.

Igor Musatov: "Dôležité dnes bolo, že sme boli všetci stopercentne sústredení na zápas a do bodky plnili pokyny trénera. Myslím, že naše víťazstvo bolo úplne zaslúžené. Dva góly tešia, ale oveľa dôležitejší je úspech mužstva ako takého."Barry Brust: "Myslím, že sme dnes podali kompaktný výkon, jeden z najlepších na ľade súpera v tejto sezóne. Dostali sme sa do rýchleho vedenia a Musa dnes opäť strelil jeden zo svojich dôležitých gólov. Určite sme sa veľmi poučili z tretej tretiny posledného vzájomného súboja so Spartakom v Bratislave. Tentoraz sme im nedovolili takmer nič, pokračovali sme v aktívnej hre až do konca a celkove to bol výborne zvládnutý duel."Tomáš Kundrátek: "Hrali sme výborne v obrane, robili sme presne to, čo sme mali. Nahadzovali sme puky, mali sme skvelý forčeking a za sebou znovu výborne chytajúceho Barryho. Podarilo sa nám tiež využiť presilovku a pre samotný vývoj zápasu bolo dôležité, že sa nám podarilo pomerne skoro v prvej tretine skórovať."