Ohlasy hráčov po víťazstve nad Admiralom

Možno \"umelecký dojem\" zo zápasu vo Vladivostoku nebol až taký dokonalý, ako proti Sibiru, podstatný rozdiel je však v tom, že vezieme dôležité tri body. Hráči oceňovali najmä takmer bezchybnú defenzívnu hru v druhej polovici zápasu.

Andrej Šťastný: "Zápas sme nezačali najlepšie, oni na nás neskutočne vybehli a hneď v tretej minúte sme inkasovali. Dôležitý bol obrat, počas ktorého sme v rozpätí necelých tridsiatich sekúnd dokázali dať dva góly. Potom sme už zvyšok zápasu mali navrch a sme radi, že máme ďalšie tri body."Michel Miklík: "Tento zápas sme zvládli pomerne dobre. Výborne sme bránili, pokrývali najmä stredné pásmo, vďaka čomu sa súper nedostával do úplne vyložených šancí. My sme boli dnes dostatočne efektívni. Pri prvom góle som si nakorčuľoval spoza bránky a ešte pred bránkarom prijal strieľaný puk. Pri druhom góle som strieľal v samom závere dlhej presilovky a som rád, že brankárovi to tam prepadlo. Teším sa, že tie góly dnes znamenali dôležité víťazstvo."Michael Garnett: "Myslím, že môžeme byť veľmi šťastní za tieto tri body. V úvode zápasu to veru nebol práve náš najvydarenejší výkon, v závere prvej tretiny sme schytali nejaké vylúčenia, za čo sme mohli byť potrestaní a s dávkou šťastia sme po úvodnej časti viedli. Chlapcom sa podarili dať dva úžasné zlepené góly. Avšak od druhej tretiny sme sa výrazne zlepšili a dovolím si tvrdiť, že v tretej tretine to bol z hľadiska defenzívy a taktiky náš vôbec najlepší výkon v celej sezóne. Nepripustili sme ich absolútne k ničomu! Pre mňa to bola veľká vec, totálne sme ich zavreli.