Ohlasy hráčov po prehre v Ufe

Znovu sme \"zaspali\" úvod zápasu a aj keď výkon v dvoch tretinách bol veľmi dobrý, trojgólové manko sa nám už nepodarilo dohnať, zhodli sa hráči v mixzóne po zápase v Ufe.

Michel Miklík: "Opäť sa nám nepodarilo vstúpiť do zápasu plne koncentrovaní, neviem, čím to je. Prehrávať na ľade tak silného súpera, akým je Ufa, je veľmi zlé. Potom sa zápas len ťažko otáča. Našťastie sme sa po tom zlom úvode prebrali, zlepšili sme pohyb a dohrávanie súbojov. Okamžite sa to prejavilo, postupne sme vyrovnali hru a od polovice zápasu sme boli lepším mužstvom. Minimálne bod sme si dnes zaslúžili, v poslednej tretine sme mali v presilovkách dostatok šancí na vyrovnanie, vrátane tej mojej. Stále sa prejavuje akási nemohúcnosť v našich presilovkách. Musíme to konečne zlomiť a veriť, že v ďalšom zápase to už príde."Marek Viedenský: "Stále robíme chybu, že nehráme od začiatku. Musíme si to dostať do hláv. Ani mne prvé striedanie veľmi nevyšlo, totálne nás zatlačili a prvých desať minút na ľade doslova lietali.Musíme tie prvé striedania zlepšiť, možno skrátiť. Pri mojom góle na 1:3 urobili veľkú prácu Venco s Michelom, mne stačilo si už len nakorčuľovať a strieľať do prázdnej bránky."Milan Bartovič: "O výsledku jednoznačne rozhodlo prvých desať minút, po ktorých sme prehrávali 0:3. Musíme vyjsť viac pripravení na zápas, lebo byť po desiatich minútach v manku o tri góly je hrozivé a ťažko sa to doháňa. Čo z toho, keď sme dve tretiny boli lepším mužstvom a mali aj nejaké šance na vyrovnanie. Dnes rozhodol začiatok, ale zvyšné dve tretiny boli výborné."