Ohlasy hráčov po prehre v Helsinkách

Prinášame Vám názory hráčov na zápas Jokerit - Slovan (4:0) krátko po jeho skončení.

Andrej Šťastný: "Do zápasu sme žiaľ nevstúpili dobre, dostali sme veľmi rýchly prvý gól, čo samozrejme žiadne mužstvo nepoteší. Nemyslím si však, že sme dnes proti Jokeritu výrazne v niečom zaostávali. Urobili sme drobné chyby, po ktorých Jokerit skóroval, naopak nám sa dnes nepodarilo streliť žiadny gól."Cam Barker: "Proti jednému z najlepších tímov celej súťaže sme sa snažili hrať dôrazne v obrane. Mali sme tam však zopár výpadkov, po ktorých sme inkasovali. Nevyužili sme ani jednu z početných presiloviek, na môj vkus sme dosť málo v nich strieľali. Dnes to jednoducho bol jeden z tých zápasov, keď sa snažíte, bojujete, ale v zásade Vám nič nevyjde a rozhodnú detaily."Patrick White: "Hrali sme a bojovali po celých šesťdesiat minút, ale zopár chybičiek nás dnes stálo zápas. Naša presilovka musí byť podstatne lepšia, musíme skúšať oveľa viac strieľať na bránku. Súper si zaslúži rešpekt, je to výborné mužstvo s veľkým a spoľahlivým brankárom, na ktoré sme v dnešnej forme nestačili."