Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Ofenzívu Slovana posilní Peter Kundrík

0 0

HC SLOVAN Bratislava sa dohodol na ročnom kontrakte s mladým talentovaným útočníkom Petrom Kundríkom.

$article->fk_main_image->title

Dvadsaťjedenročný center je odchovancom popradského hokeja. V Poprade strávil väčšinu svojej doposiaľ krátkej kariéry, keď klubové farby vymenil len na hosťovaní v prvoligovej Špišskej Novej Vsi.

V sezóne 2017/2018 si svojimi výkonmi v Poprade, respektíve v projekte SR 20, vybojoval miestenku na MS juniorov v Buffale. Na šampionáte si v piatich zápasoch pripísal jednu asistenciu. Poslednú sezónu odohral v drese seniorského tímu „kamzíkov”.

„Peter je šikovný mladý hráč a bývalý juniorský reprezentant. Je to tvrdý chlapec, ktorý sa nebojí ľahnúť do strely a následne byť nebezpečný v útoku. Konštruktívny hráč, ktorý dokáže hrať na krídle, ale aj centri. V jeho hre je vidieť 100% nasadenie, je ochotný sa obetovať pre tím. Je to výborný korčuliar, ktorý sa nám bude hodiť na rôzne špeciálne situácie na ľade,” uviedol hlavný tréner HC SLOVAN Bratislava Roman Stantien

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Ranford Brendan 12 18
2. Gašpar Rastislav 13 17
3. O'Donnell Brendan 12 15
4. Sersen Michal 12 9
5. Studenič Marián 12 9
6. Harris Brant 11 9
7. Lee Cam 8 8
8. Kytnár Milan 11 7
9. Štajnoch Martin 10 6
10. Buček Samuel 9 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem