Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Obrat silou vôle

0 0

Duelom so Záhrebom sme ukončili úvodnú päťzápasovú domácu šnúru. Získali sme v nej šesť bodov a patrí nám 10. priečka v tabuľke Západnej konferencie.

$article->fk_main_image->title


Okrem jedného zápasu nám to tam vôbec nepadalo. Päťdesiat minút duelu so Záhrebom sme boli všetci už zúfalí z márnych pokusov, ale potom to prišlo. V priebehu polminúty otočili belasí výsledok a keď šťastným tečom súper vyrovnal, chlapci to nevzdali. Tlačili sa do bránky a vyšlo to!
S Václavom Nedorostom sme to prebrali hneď v mixzóne. "V úvodnej tretine sme 10 minút hrali v oslabení. Ubránili sme to okrem jedného gólu a celý čas dúfali, že tú smolu pretrhneme. Šli sme tomu naproti a vyplatilo sa. Pri mojom góle som strelu vôbec nevidel. Len som to chcel streliť na bránu, bol som v rýchlosti, skúsil som to a padlo to. Silou vôle sme to teraz otočili."
Pred štartom KHL bolo cieľom z úvodných domácich duelov získať 10 bodov, tento cieľ však naši hráči nesplnili. Čo tomu chýba? "Určite treba zlepšiť presilovky. Ale ak budeme pracovať tak ako v závere, tak to bude dobré. Nie je to len o smole, ale hlavne o dôraze."

Najbližšie sa belasí predstavia vo štvrtok 10. septembra na ľade Dinama Moskva, neskôr ich čakajú aj súboje v Podoľsku a Záhrebe. Pred vlastnými fanúšikmi nastúpia vo štvrtok 17. septembra proti obhajcovi Gagarinovho pohára tímu SKA Petrohrad.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem