Obranný pilier s novým kontraktom

Kanadský obranca Cam Barker súhlasil s podmienkami nového kontraktu.

Vedeniu HC SLOVAN Bratislava sa podarilo udržať v tíme ďalšiu oporu zadných radov zo sezóny 2014/15. Robustný hokejista (191 cm, 98 kg) sa s manažmentom nášho klubu dohodol na novom ročnom kontrakte, s platnosťou do 30. apríla 2016. Obranné rady sa tak budú môcť aj v nasledujúcom ročníku spoliehať na mimoriadne zodpovedného obrancu, ktorý má svoje využitie v defenzívnej činnosti, no tiež v presilových hrách.Barker, ktorý bol v roku 2001 draftovaný z v prvom kole z tretieho miesta a nastúpil na 310 zápasov v slávnej NHL, prišiel do zraneniami sužovaného Slovanu v decembri 2014. Dvadsaťdeväťročný hokejista si Bratislavu spolu so svojou manželkou a malým synom veľmi obľúbili. Barker si takmer okamžite našiel miesto v zostave trénera Petriho Matikainena a patril k najvyťažovanejším bekom. Vo zvyšnom priebehu sezóny nastúpil na 18 zápasov, v ktorých si pripísal deväť asistencii.HC SLOVAN Bratislava opätovne víta Cama Barkera a verí, že v kvalitných výkonoch z minulej sezóny bude pokračovať aj v ročníku 2015/2016.