Obľúbená vianočná akcia pre našich prípravkárov

Najmenších Slovanistov potešil na ľade Mikuláš, Harvy i hráči nášho prvého mužstva.

Prítomnosti Mikuláša sa na ľade spolu so svojimi trénermi tešili všetky prípravkové kategórie nášho klubu. Spoločnosť im na hlavnej ľadovej ploche nášho štadióna robili ich veľké vzory z prvého tímu HC SLOVAN, ktorí aktuálne nastupujú na sériu domácich predvianočných stretnutíí. Medzi viac ako 100 detí sa aj napriek voľnu po zápasoch a počas reprezentačnej prestávky postavili kapitán Michal Sersen, Patrik Bačík, Marek Sloboda, Jegor Baranov, Michal Vojvoda. „Akciu veľmi dobre poznám, zúčastnil som sa jej už niekoľkokrát. Na ľade bola výborná nálada i atmosféra, sme radi, že sme mohli deti pred Vianocami potešiť našou prítomnosťou," hodnotil kapitán mužstva Michal Sersen.Usmiate deti zabával okrem iného aj populárny maskot klubu Harvy.  Atmosféru blížiacich sa najkrajších sviatkov roka na hlavnej ľadovej ploche vytvárala tiež krásne vysvietená multimediálna kocka nad ľadom, či známe vianočné pesničky. Prekvapenie bolo pripravené pre deti aj v závere, kedy každého z nich za zodpovedný prístup k tréningom a príkladné správanie odmenil klub baličkom.Fotografie z celej udalosti nájdete tu!