O Demela záujem v Mladej Boleslavi

Bude sa hokejový obojživelník sťahovať do Čiech?

O služby hokejového útočníka Tomáša Demela, ktorý momentálne odvádza v belasom drese solídnu prácu ako obranca, sa zaujíma český klub BK Mladá Boleslav. Posledné mužstvo Tipsport extraligy chce spolu s 32-ročným defenzívne ladeným krídelníkom dotiahnuť do kabíny aj Jiřího Haška z Berouna. "Zatiaľ ide iba o špekulácie, nič nie je uzatvorené. Ale rokujeme o tom. Demela sledujeme, ale teraz je určite predčasné hovoriť, že k nám príde," cituje hokej.cz generálneho manažéra mužstva z Mladej Boleslavi Milana Hniličku. "Môžem potvrdiť, že rokujeme so zástupcami Mladej Boleslavi o Tomášovi Demelovi," potvrdil pre agentúru SITA športový manažér Slovana Oldřich Štefl. Demel prišiel do Slovana v úvode sezóny 2009/2010 a na svojom konte má už 90 duelov v belasých farbách v základnej časti extraligy. V minulosti pôsobil prevažne v Česku, pätnásť zápasov odohral v Rusku za Togliatti a na Slovensku za HK Spišská Nová Ves.

SITA