Halloweenska noc na štadióne

Hneď niekoľko prekvapení bolo počas víkendu pripravených pre deti z hokejovej prípravky nášho klubu.

Podobne ako v minulých rokoch sa v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu uskutočnila pre talentovaných hokejistov HC SLOVAN Bratislava tzv. Halloweenska noc. Počas nej sa prípravkári vo veku 8 – 9 rokov stretli vo svojom domovskom stánku netradične vo večerných hodinách a čakala ich zaujímavá noc v hokejovej kabíne.Miesto, kde bežne trávia čas pred svojimi tréningami, sa na niekoľko hodín zmenilo na nepoznanie. Vo veľkolepo vyzdobenej šatni mal každý hokejista pripravené svoje lôžko na spanie, nechýbali ani typické rekvizity Halloweenu, ako tekvice, kahance, lampióny a masky.Ešte pred spánkom sa deti vydali na lampiónový sprievod, v útrobách zimného štadióna potom prešli v "spoločnosti" strašidiel uličkou odvahy a v presscentre klubu zase odpovedali na otázky vedomostného kvízu o Slovane. Po noci strávenej v hokejovej kabíne sa výborný kolektív našich hráčov prebúdzal v dopoludňajších hodinách a posilnení celou kopou zážitkov sa už tešil na najbližšiu, tentoraz tradičnú návštevu svoej kabíny, pred svojím najbližším tréningom na ľade.