Nikolas Ketner už nechce cestovať do Košíc

Dva Ketnerove body základom skvelého víťazstva

Nikolas Ketner bol ústrednou postavou druhého štvrťfinálového zápasu juniorov medzi našim Slovanom a Košicami. Juniori Košíc vstupovali do série ako jasný favorit a pred sériou im sebavedomie nechýbalo. V druhom zápase však Košičanom spadla sánka, naši juniori podali perfektný výkon a vyrovnali stav série na 1:1.

V prvom zápase sme prehrali 6:1, no o deň neskôr to bol úplne iný Slovan. Domáci síce išli do vedenia, no Ketner vyrovnávajúcim gólom zabrnkal na nervy košickej juniorke. Ketnerovi zápas vyšiel, okrem vyrovnávajúceho gólu si pripísal aj asistenciu na víťazný gól a právom sa po zápase usmieval. Stav 1:1 na zápasy je pred domácimi zápasmi výborný, veď víťazstvo v druhom zápase bolo našim prvým víťazstvom nad Košicami v tejto sezóne. Doma hráme so silným súperom vo štvrtok a piatok.

Dojmy Nikolasa Ketnera krátko po sladkom víťazstve vám prinášame vo videu.

jk, pre hcslovan.sk pripravil webhokej24.sk, autor videa a fotografie Michal Holub