Nie sme tu na to, aby sme brali peniaze a hrali hurá hokej!

VIDEO: „Kvapky“ od vedenia pomohli aj Liborovi Hudáčkovi.

„Kvapky“ od vedenia pomohli aj Liborovi Hudáčkovi.

V zápase proti Dukle Trenčín patril k najlepším na ľade a pripísal si dva body za gól a asistenciu. No nielen útočníkovi Liborovi Hudáčkovi toto stretnutie vyšlo, konečne sa chytil celý tím a na ľade sme videli Slovan, aký ho chcú všetci fanúšikovia. „Bolo na čase, aby sme začali hrať hokej. Tréner pred zápasom hovoril, aby sme na nich vyleteli a to sa nám podarilo, lebo sme dali rýchle tri góly,“ vrátil sa k úspešnému zápasu proti vojakom z Trenčína. Proti Dukle akoby belasí chytili druhý dych: „Dostali sme, ako sa hovorí, kvapky, aby sme sa prebrali. V šatni bol aj generálny manažér Maroš Krajčí, veľa vecí nám povedal aj Miro Šatan, ktorý má množstvo skúseností. Skrátka, musíme si uvedomiť, že tu nie sme preto, aby sme brali peniaze a hrali hurá hokej!“ Slovan sa v piatok predstaví v Skalici a v nedeľu doma privíta Banskú Bystricu. Potvrdia belasí stúpajúcu formu? „Bodaj by sme vyhrali oba zápasy, potom by to už bolo dobré,“ želá si Libor.