Netík: Takýto zápas som ešte nezažil

Belasým zlomil väz vo vianočnom zápase katastrofálny záver.

Keď hráči HC Slovan Bratislava prehrávali na začiatku tretej tretiny s Neftechimikom Nižnekamsk 1:3, vyzeralo to všelijako, len nie na vianočnú nádielku pre domácich hokejistov a vypredanú halu. Belasí sa však zdvihli, skóre otočili a minútu a pol pred koncom riadneho hracieho času vyhrávali 4:3. Ibaže potom sa im šťastie dokonale obrátilo chrbtom a z obrovskej eufórie sa zrazu stala predvianočná nočná mora. "Neviem, čo sa stalo, takýto zápas som ešte nezažil. Veľmi zlý koniec po tom, čo sme sa vrátili do duelu a naštartovali sa ľudia aj my. Šťastným gólom sme sa dostali do vedenia a v posledných dvoch minútach sme prišli o body. Bola to naša blbosť, jednoducho neskutočná blbosť. Všetko išlo dobre, doma dve minúty pred koncom vyhrávate 4:3, neviem, čo na to povedať. Chceli sme v tento sviatočný deň urobiť ľuďom radosť, takže tie pocity sú hrozné. Stratili sme dôležité body," neveriacky krútil hlavou útočník Tomáš Netík.