Nepremenené presilovky sa prejavili na výsledku

Slovan odohral v Rige dobrý zápas, kandidátovi na play off bol vyrovnaným súperom, miestami mal až drvivý tlak. Žiaľ, opäť sa to neprejavilo na dobrom výsledku.

Adam Liška: "Napriek tomu, že Riga má v tejto sezóne dobrý tím bojujúci o play off, boli sme jej v domácom prostredí minimálne vyrovnaným súperom. My sa chceme dostať zo svojej situácie, do zápasu sme nevstúpili odovzdane. Naopak, vytvorili sme si dostatok sľubných šancí, ale už ani to šťastie nám nepraje, čo bolo dnes očividné. Musíme sa pokúsiť to zlomiť v ďalšom zápase a do konca súťaže už nepripustiť takú negatívnu sériu, akú momentálne ťaháme."Matúš Sukeľ: "Dnes sme odohrali dobrý zápas, bojovali sme až do konca. Žiaľ, opäť sme nevyužili ani jednu z ponúknutých presiloviek, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku."Vladimír Országh, hlavný tréner: "Myslím, že sme odohrali veľmi slušný zápas so súperom, ktorý v tejto fáze sezóny tvrdo bojuje o účasť v play off. Minimálne bod by sme si podľa môjho názoru za predvedený výkon zaslúžili. Žiaľ, urobili sme pár chýb a šance, ktoré sme mali v závere, sme nepremenili. Chalani dobre bojovali. Jediné, čo ma mrzí, sú naše presilové hry. Ak dostaneme možnosť hrať 4-5 presiloviek za zápas, musíme v nich streliť nejaký ten gól."