Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Nemôžeme pokračovať v zápase len s jedným brankárom

0 0

Barry Brust v zápolení so Záhrebom až do 33. min svojím výkonom podržal Slovan, ale potom potvrdil povesť búrliváka. Nebolo to prvýkrát a tréner Miloš Říha to nemieni tolerovať.

$article->fk_main_image->title


Čo sa stalo? Pri jednej z akcií hostí Barry vypustil z rúk svoju hokejku, za čo je automaticky trestné strieľanie. Či to bolo úmyselné, či nie...ťažko posúdiť, v danom momente sme všetci dúfali, že tomu vyrazeniu hokejku pomohol Ďaloga a samotný Barry to asi takto chcel interpretovať rozhodcovi. Ten jeho námietky voči rozhodnutiu neakceptoval, na čo sa Brust rozzúril a adresoval niekoľko štipľavých slov smerom k rozhodcom zápasu, ktorí po prvom osobnom desaťminútovom treste pridali po chvíli aj ďalší a Brust putoval predčasne pod sprchy. Tréner Miloš Říha sa k tomuto incidentu vyjadril po tlačovej konferencii.

"Barry nemôže takto reagovať, nestalo sa mu prvýkrát, že zbytočne rozhodil mužstvo. Isto si pamätáte zápasy play-off s CSKA Moskva, v ktorých chytal vynikajúco, ale v závere nás pripravil o dobrý výsledok. Musíme z toho vyvodiť dôsledky, toto si nemôže dovoliť. Je zodpovedný za svoj prejav aj výkony. Niečo podobné nemôžeme dopustiť, určite to budeme riešiť. Ak sa to ešte bude opakovať, potom to pre nás nemá zmysel. Pozrel som si situáciu trikrát, hokejka bola hodená. Nemôžeme pokračovať v zápase len s jedným brankárom. Čo ak sa ten zraní a budeme musieť poslať do bránky hráča z poľa?“ povedal po zápase tréner Slovana Miloš Říha, ktorý pochválil za výkon vo zvyšku zápasu Poggeho, ktorý ihneď po vylúčení Barryho zneškodnil trestné strieľanie a zaslúžil sa svojim výkonom o získané dva body s Medveščakom.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem