Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Nemáme sa za čo hanbiť

0 0

Belasí čakali veľký tlak Dynama, nakoniec tlačili oni.

$article->fk_main_image->title


Hráči HC Slovan Bratislava sa k duelu s dvojnásobným šampiónom KHL postavili veľmi zodpovedne a s moskovským Dynamom odohrali viac než vyrovnanú partiu. Jediné, čo chýbalo k spokojnosti belasých a vypredanej Slovnaft Arény, tak bolo víťazstvo alebo zisk nejakých bodov. "Čakali sme neskutočný tlak Dynama, ale opak bol pravdou. Tlačili sme my a oni, ako sa hovorí, dali z jednej šance dva góly. To nás trochu psychicky pribrzdilo, ale myslím si, že sa nemáme za čo hanbiť. Ukázali sme, že vieme hrať aj pre divákov, dokážeme predvádzať kombinačný hokej. Len škoda, že sme hrali pekne, ale nepodarilo sa nám zobrať nejaké body. Takto to bude zasa o tom istom, že Slovan prehral a do play off máme stále ďaleko," zhodnotil zápas Martin Štajnoch.

Bránku Slovana hájil premiérovo iba 19-ročný hrdina z juniorských majstrovstiev sveta Denis Godla. Od skúsenejšieho kolegu z obrany dostal za svoj výkon pochvalu: "Godlič má svoju kvalitu a sme radi, že v tomto zápase sme mu pomohli. Pri premiére sa chytil, dúfam, že si to užil. Škoda tých dvoch gólov, ani za jeden nemohol, dostal ich z prečíslenia a v presilovke. Všetci ho môžeme pochváliť, dúfam, že mu to takto pôjde aj ďalej."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem