Návrat Tičara a Barkera do zostavy

HC SLOVAN Bratislava nastúpi dnes o 17:30 h na tretí domáci zápas, našim súperom bude Metallurg Novokuzneck.

Do zostavy Slovana sa po vynechaní dvoch zápasov vracajú uzdravení Cam Barker, Rok Tičar. Kanadský hokejista bude hrať v prvej obrane s Michalom Sresenom, Tičar nastúpi na centri druhej formácie so Žigom Jegličom a Anrejom Šťastným. Ako druhý brankár je dnes napísaný Barry Brust, ktorý bude kryť chrbát Michaelovi Garnettovi. Naopak choroba vyradila z hry Ladislava Nagya, ktorého v prvom útoku nahradí kapitán Tomáš Surový. Siedmym obrancom dnes bude Lukáš Kozák.Predpokladaná zostava:
B: Garnett (Brust)
O: Barker, Sersen – Starosta, Švarný – Mihalik, Valach – Kozák
Ú: Kašpar, Nedorost, Surový – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skokan, Protasenja, Bartovič – Skalický, Viedenský, LušňákSprievodné aktivity počas zápasu:
1. prestávka – súťaž Nay Hamster Race
2. prestávka – súťaž Fotolab strela