Návrat Samuela Takáča i Tomáša Matouška

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava dnes nastúpia od 17:30 h proti špičkovému tímu švajčiarskej NLA Fribourg–Gottéron.

V porovnaní s posledným domácim zápasom v Champions Hockey League proti Leksands IF je pozitívnou správou návrat do zostavy pre Tomáša Matouška i Samuela Takáča. Tréneri z formujúceho sa B tímu povolali pre viaceré absencie aj Miroslava Preisingera. Naopak pre chorobu zo zostavy vypadol Rastislav Gašpar.
Práve navrátilec Samuel Takáč bude hrať s Miroslavom Preisingerom a Tomášom Zigom, ktorý bude na základe kanadského bodovania oblečený do dresu pre Top Scorera tímu. Tréneri k sebe opäť spojili trio Andrew Yogana, Williama Rapuzziho a Joonu Jääskeläinena. Adam Bezák bude hrať s Jakubom Sukeľom a Tomášom Matouškom. Vo štvrtom útoku sa predstavia Adam Lukošík, Milan Kytnár a Peter Kundrík.
V obrane neevidujeme žiadnu zmenu. Patrik Maier hrá s Mattom MacKenziem, Andrej Golian bude mať pri sebe Daniela Gachulinca. Bez zmeny sú aj dvojice Martin Štajnoch, Juraj Valach a Michal Sersen, Michal Beňo.
Do brány pošlú tréneri od úvodu Kristersa Gudlevskisa, jeho dvojkou je Richard Noskovič.
Zostava: Gudlevskis (Noskovič) – Maier, MacKenzie, Yogan, Rapuzzi, Jääskeläinen – Golian, Gachulinec, Zigo, Preisinger, Takáč – Štajnoch, Valach, Sukeľ, Bezák, Matoušek – Sersen (C), Beňo, Lukošík, Kytnár, Urbánek.
Vstupenky na dnešný zápas HC SLOVAN Bratislava - Fribourg - Gottéron si zakúpite v sieti Ticketportal.