Návrat Luntera a Grmana do zostavy

HC SLOVAN dnes o 18:30 h v dôležitom domácom súboji proti Viťazu Podoľsk.

Do brány belasých sa po prestávke na ľade CSKA Moskva vracia Jakub Štěpánek, ktorý sa v dobrom svetle ukázal v troch ťažkých dueloch na výjazde. V zostave Slovana je opäť obranca Mário Grman, ktorý bude nastupovať v tretej obrane s Andrejom Meszárošom. Bez zmeny sú dvojice Michal Sersen, Éric Gélinas – Lukáš Klok, Adam Jánošík – Ivan Švarný, Patrik Bačík. Duel otvorí útočná trojica Rudolf Červený, jeff Taffe, Michal Řepík. Matúš Sukeľ je centrom formácie s Adamom Liškom a Žiga Jegličom. Po chorobe je späť Mário Lunter, hrať bude s Chadom Rauom a Casey Baileym. Dvojica mladíkov Marek Sloboda a Jegor Baranov doplnia Kylea Chipchuru. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Klok, Jánošík, Liška, Sukeľ, Jeglič – Meszároš, Grman, Lunter, Bailey, Rau – Švarný, Bačík, Sloboda, Chipchura, Baranov. Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Obrie piškvorky.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízPríďte sa po 1. tretine odfotiť s Angels Cheerleaders do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Vyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.Vstupenky na zápas proti Viťazu Podoľsk – piatok 23.11. o 18:30 h si zakúpite TU.