Logo

Správy

SlovanPositive

Návrat hlási Cam Barker

0 0

Kvalitu obrany HC SLOVAN Bratislava by mal zvýšiť dobre známy kanadský bek.

$article->fk_main_image->title


Cam Barker súhlasil s podmienkami ročného kontraktu a po roku strávenom v Baryse Astana sa vracia do dobre známeho prostredia. Jeho zmluva ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. Barker bude chcieť nadviazať na svoju poslednú sezónu v Bratislave, kedy sa so ziskom 40 bodov stal najproduktívnejším obrancom základnej časti KHL.   

Draftová trojka z roku 2004 nastúpil v NHL spolu na 327 stretnutí, do Európy prišiel prvýkrát v ročníku 2013/14, keď obliekol dres Barysu Astana. So Slovanom sa dohodol už v zime v roku 2014, kontrakt predĺžil o ďalší rok a zažil už spomínanú excelentnú sezónu.

Naposledy hral rodák z Winnipegu opäť v Astane, v 56 stretnutiach zaznamenal 18 bodov. V posledných dňoch sa Barker zúčastnil za výber Kanady na atraktívnom predsezónnom turnaji v ruskom Petrohrade. Jednou z jeho motivácií v drese Slovanu bude dobrými výkonmi si vybojovať nomináciu na Zimné olympijské hry v Pjong-čangu v tíme javorových listov.

HC SLOVAN víta Cama Barkera opätovne v mužstve a želá mu skvelú sezónu. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem