Natiahne Slovan šnúru víťazstiev?

HC SLOVAN v utorok o 18:30 h proti Admiralu Vladivostok.

Belasí svojch fanúšikov potešili bezprostredne po návrate z tripu. Z neho si priniesli dve výhry, aj dobrú formu, ktorú potvrdili v súboji so silným Kunlunom. Čínske mužstvo nabité legionármi sme zdolali 4:3 po predĺžení a výrazne ho prestrieľali. Slovanisti tak pripravili pre bratislavské publikum skvelú pozvánku na nasledujúce zápasy, ten ďalší odohráme už v utorok o 18:30 h proti Admiralu Vladivostok.Hokejisti z prímorského mesta sa vydali na náročný štvorzápasový trip, zatiaľ na ňom hrajú veľmi tesné a vyrovnané zápasy. Dlho trápili veľkého favorita CSKA Moskva, na jeho ľade dokonca vyhrávali, domáci vyrovnali až v závere a o výhre rozhodli v nájazdoch. Rovnako v tretej tretine sa dvakrát presadila Riga a tešila sa z výhry 2:0.Slovanisti sa už presvedčili, že Admiral hrá nepríjemne. V prvom vzájomnom súboji vo Vladivostoku prehrávali 2:0, i 3:1, napokon však skvelým výkonom otočili výsledok na 5:4 vo svoj prospech.Tím Vladivostoku sa v posledných týždňoch posilnil o česko – slovenskú trojicu hokejistov. Do ofenzívy mužstva zapadol Slovák Marek Hovorka so skúseným Čechom Vojtěchom Polákom, defenzívu vystužil bývalý bek Litvínova Karel Kubát. Z domácich hráčov sa dobrými výkonmi prezentujú dvojičky Strelcovové, bodovo lepší je len Sergej Koňkov. Produktívny je aj obranca Kirill Djakov, či ostreľaný Alexander Ugolnikov.Trinásť stretnutí odchytal gólman Nikita Serebrjakov, jeho úspešnosť je takmer 91% zákrokov. Vstupenky na zápas proti Admiralu Vladivostok (utorok 16. októbra o 18:30 h) si môžete ZAKÚPIŤ TU