Zraneniami zdecimovaný Slovan na trip

Pred druhou asociačnou prestávkou zostáva odohrať tri stretnutia.

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava sa v nich predstavia na klziskách súperov. Všetci traja protivníci pre belasých dobre známi zo západnej konferencie a zisk bodov proti nim nám môže výrazne pomôcť v boji o play off. Po pondelkovom popoludňajšom odlete nastúpime o deň neskôr (utorok o 17:30h SEČ) na ľade Dinama Minsk, vo štvrtok o 18:30 h (SEČ) čaká Slovan Jokerit Helsinki, výjazd zakončíme v Rige v sobotu o 16:00 h (SEČ)Na tri zápasy bude mať tréner Miloš Říha k dispozícii zraneniami oklieštenú zostavu. Z posledného duelu bude chýbať dvojica Andrej Meszároš, Radek Smoleňák, tiež virózou postihnutí Tomáš Starosta, Filip Novák. Dobrou správou je zdravotný stav Michala Sersena, ktorý odcestuje s mužstvom. Späť do kádra slovenskej dvadsiatky sa pred juniorskym svetovým šampionátom vracia Boris Sádecký.Hráči Slovana na tripe: Brust, Pogge – Sersen, Ďaloga, Bačík, Rosandič, Švarný, Plastino, Kundrátek – Cheechoo, Taffe, Chipchura, Jeglič, Lušňák, Kopecký, Šiška, Vopelka, Petráš, HlinkaNaspäť do Bratislavy sa vrátia Slovanisti zo soboty na nedeľu a následne ich čaká týždňová reprezentačná prestávka.