Daňo najlepším hokejistom do 20 rokov

Na slávnostnom galavečeri Zlatý puk bol útočník Slovana Marko Daňo vyhlásený za najlepšieho hráča v kategórii do 20 rokov.

Stále len 18 – ročný hokejista zvíťazil s obrovským náskokom 74 bodov pred druhým Cehlárikom (30 bodov) a našim Tomášom Mikúšom (27 bodov). Daňo si ocenenie Pavla Demitru vyslúžil najmä za skvelé výkony vo svojej premiérovej sezóne KHL. Veľký talent slovenského hokeja, odohral za Slovan 41 zápasov a zaznamenal v nich 7 kanadských bodov.  Výborné výkony dostali Daňa aj na seniorský svetový šampionát vo Fínsku a Švédsku, kde si v 5 zápasoch pripísal gól a asistenciu. Momentálne má útočník Slovana veľké šance v drafte NHL. Vo výbere európskych hráčov figuruje podľa Centrálneho skautského systému na 12. mieste.
Okrem Daňa sa v kategórii brankárov umiestnil na druhom mieste Jaroslav Janus,. Mladého gólmana Slovana predstihol o 26 bodov Rastislav Staňa. Prvenstvo medzi trénermi ušlo tesne Rostislavovi Čadovi, ktorému k víťazstvu chýbali len 4 hlasy.Medzi útočníkmi sa z víťazstva radoval Marián Hossa. Na 6. mieste sa umiestnil Milan Bartovič a deviaty skončil Michel Miklík. Najlepším obrancom bol vyhlásený Zdeno Chára, na druhom mieste sa umiestnil Andrej Sekera, tretí skončil Ľubomír Višňovský, teda dvojica, ktorá odohrala za Slovan počas lockoutu NHL značnú časť sezóny. Absolútnym víťazom ankety sa stal Zdeno Chára.