Najlepšie mužstvo, čo sme tu mali

Tak dominantného súpera sme v Bratislave v tejto sezóne ešte nehostili.

Aj preto je dôležité v takom stretnutí ustrážiť začiatok zápasu a to sa nám nešťastne nevydarilo. Kovaľčukovo nahodenie z rohu pred bránku si zrazil do siete Plastino, hoci nebol nikým atakovaný. "S tým sme sa mali vyrovnať a hrať ďalej," spomínal na úvod duelu v mixzóne Marek Ďaloga. To sa našim hráčom skutočne podarilo a napríklad v druhej tretine úvodných osem minút hostia vôbec strelecky neohrozili Brusta. Avšak vtedy prišla jeho nešťastná rozohrávka na hokejku súpera a bol z toho druhý gól. Tesne pred sirénou prišiel tretí... "Keď sme začali hrať v ich tretine, tak sa s nimi dalo hrať. Ale ukázali obrovskú silu.  Bolo to najlepšie mužstvo, čo sme tu mali." To sa ukázalo v úvode tretej tretiny, keď SKA tromi gólmi ukončilo zápasové napätie. "Tréner nám v kabíne prízvukoval, aby sme viac strieľali a šli viac do brankára. V každom zápase máme dostatok streleckých pokusov, ale nepadá nám to tam. Musíme na tom popracovať a začať tie góly dávať."