Najbližší zápas je vždy najdôležitejší

Nálada v tíme Slovana je pred poslednými tromi zápasmi základnej časti výborná.

Tím HC Slovan Bratislava odletel včera na svoj posledný trip v tejto sezóne v nadnárodnej KHL. Hoci sa skutočne bude hrať o veľa, nálada pred odletom bola výborná. Potvrdil nám to aj útočník Milan Kytnár, ktorý patril k najšikovnejším pri odbavovaní batožiny a vyzdvihnutí si palubnej vstupenky a od pultíku odchádzal ako prvý: "Nálada je zatiaľ dobrá, samozrejme, uvidíme, aké to bude keď pristaneme. Ale ja si myslím, že sa nič nezmení. Sme v dobrej pozícii, verím, že to dotiahneme do správneho konca." Na belasých čakajú traja súperi z troch krajín, už dnes o 16:30 sa predstavia na ľade Spartaku Moskva. V prípade zisku troch bodov by mali belasí definitívu play off vo vrecku. "Pre nás je najdôležitejší vždy ten najbližší zápas. Proti nám bude stáť v bráne Jano Lašák, ale ja osobne ho nepoznám," povedal Milan a naznačil tak, že by mu vôbec nevadilo, keby krajanovi v bránke súpera pokazil dnešný večer nejakými gólmi.