Nagy sa pred rozhodcami neschoval

Útočník belasých strávil na ľade množstvo času, mužov v pruhovanom sa mu prekabátiť nepodarilo.

Hráči HC Slovan Bratislva zvládli dôležitý duel s Minskom na výbornú a hru bieloruského súpera otupili najmä pozornou defenzívou. Po zápase bol s výkonom mužstva veľmi spokojný aj skúsený Ladislav Nagy: "Minsk má vynikajúcu presilovku, tak sme sa snažili vyvarovať vylúčení. Na ich ľade sme prehrali 2:1, hoci sme boli lepší a prestrieľali ich. V domácom zápase to už bolo iné, veľmi dobre bránime, všetci sa vraciame, pomáhame obrancom a to je dôležité. Už sa učíme, aby sme vyrovnané zápasy nestrácali v závere."Nagy strávil na ľade z útočníkov najviac času, celkovo 17 minút a 11 sekúnd. Niekoľkokrát mu nedovolili vystriedať rozhodcovia a pri tlaku Minska ho vrátili zo striedačky späť na plochu. "Myslel som si, že si to nevšimnú, ale nakoniec to mali zapísané. Chcel som ísť striedať, ale súper išiel stále cez moju stranu. Na striedačku som sa nakoniec dostal, keď sa nám podarilo vyhodiť puk," usmial sa útočník belasých.