Na KHL od 14 eur: Prebieha predpredaj permanentiek

HC SLOVAN Bratislava prostredníctvom svojho ticketingového partnera spoločnosti Ticketportal predáva od piatku 15. marca 2013 sezónne vstupenky (permanentky) na novú sezónu 2013/2014.

Celkom je do predpredaja uvoľnených päťtisíc miest na permanentky, t.j. 50 percent kapacity Slovnaft Arény. Novinkou bude možnosť uvoľňovania svojho miesta cez online klub Slovan za účelom jeho spätného predaja.
 Až do 14. apríla vrátane je predpredaj rezervovaný iba pre doterajších držiteľov permanentiek. Predpredaj pre nových záujemcov o permanentky začne dňa 15. apríla 2013 a potrvá predbežne do 31. júla, resp. do okamihu, kým sa nepredá 5 000 sezónnych vstupeniek (vrátane obnovených).V cene permanentky sú zahrnuté:
  • všetky domáce zápasy HC SLOVAN v základnej časti KHL (min. 26 zápasov);
  • všetky domáce prípravné zápasy v predsezónnom období (min. 2 zápasy);
  • všetky domáce zápasy základnej časti European Trophy 2013 (4 zápasy);
  • predkupné právo na svoje miesto na play off KHL o Gagarinov pohár v prípade postupu HC SLOVAN;
  • samostatný vyhradený vstup do Slovnaft Arény;
  • akciové zľavy na produkty a služby vybraných partnerov klubu v priebehu sezóny 2013/2014 (budú doplňované priebežne na www.hcslovan.sk).

Ceny vstupeniek:

Sektor

Obnova*

Nový klient

Fanklub**

časť B6

€ 149 ,-

€ 199 ,-

Goal Line

A1, A2, A6, A7, A8, A12, B1,B5, B6, B7, B12

€ 369 ,-

€ 529 ,-

Side Line

A3, A4, A5, A9, A10, A11, B2, B3, B4, B8, B10, B11

€ 399 ,-

€ 559 ,-

Imobilní***

€ 149 ,-

€ 199 ,-

* Cena platí pre všetkých majiteľov permanentiek "HC SLOVAN KHL 2012/2013", ktorí si ich zakúpili cez Ticketportal, príp. HC SLOVAN Bratislava a.s. (neplatí pre voľné a výherné permanentky).** Predpredaj limitovaného počtu permanentiek do sektoru Fanklub (státie, B6) bude v prvej fáze (od 15. marca 2013) prebiehať iba prostredníctvom oficiálneho fanklubu OZ Verní Slovanu.*** Uvedená cena platí pre dve osoby, návštevníka na vozíčku a jednu sprevádzajúcu osobu.Predpredaj permanentiek do všetkých ostatných sektorov bude prebiehať v celej sieti predajných miestach Ticketportal.Všetci držitelia permanentiek zo sezóny 2012/2013 majú predkupné právo na svoje miesto do 14. apríla 2013 do 23:59 h. Od spoločnosti Ticketportal obdržia informatívny mail s rezervačným číslom. Ak ste z akýchkoľvek dôvodov mail s rezervačným číslom neobdržali, napíšte čo najskôr správu na adresu: help@ticketportal.sk a uveďte v nej svoje meno, priezvisko, sektor, rad a miesto z uplynulej sezóny. Predkupné právo sa dá uplatniť na základe predloženia rezervačného čísla. Pri kúpe na predajnom mieste je tiež vhodné mať so sebou permanentku z vlaňajšej sezóny.Zakúpený voucher "KHL - HC SLOVAN permanentka 2013/2014" bude možné zameniť za platnú načítanú permanentku (čipovú kartu) od začiatku júla v pokladniach Slovnaft Areny, ul. Odbojárov 9. Permanentka HC SLOVAN je aj v budúcej sezóne prenosná. Novinkou pre všetkých majiteľov sezónnych vstupeniek „KHL – HC SLOVAN 2013/2014“ bude možnosť oficiálne uvoľňovať svoje miesto na konkrétny zápas cez „online Slovan klub“ na portáli ticketportal.sk v prípade, že sa na zápase z akýchkoľvek dôvodov nemôžu zúčastniť. Za uvoľnenie miesta a jeho spätný dopredaj získajú majitelia permanentiek peniaze v hotovosti prostredníctvom svojho virtuálneho účtu vytvoreného v Ticketportali.Cenu sezónnej vstupenky je možné uhradiť aj na splátky formou splátkového kalendára uzatvorením zmluvy s partnerskou finančnou spoločnosťou Cetelem. Nákup na splátky je možný od pondelka 18. marca na predajnom mieste Ticketportalu v Slovnaft Aréne, ul. Odbojárov 9.Kapacita a sektory Slovnaft Areny:Z celkovej disponibilnej kapacity Slovnaft Areny 10 055 miest na sedenie (vrátane prémiových sektorov, sektoru pre imobilných a sektoru na státie) je do predpredaja sezónnych vstupeniek uvoľnených 5 000 miest. Zvyšné miesta sa budú predávať formou individuálnych vstupeniek na jednotlivé zápasy. Spôsob predaja individuálnych vstupeniek je momentálne predmetom rokovaní a analýz klubového manažmentu, zvažuje sa kombinácia predpredaja prostredníctvom členských klubových kariet, Bratislavskej mestskej karty a elektronických aukcií. Pri predpokladanom počte minimálne 26 domácich zápasov v základnej časti KHL vychádza pri obnovení sezónnej vstupenky návšteva jedného zápasu na € 14,20 (goal line/zabránkové sektory), resp. na € 15,30 (side line/pozdĺžne sektory). Priemerná cena vstupenky na zápas v uplynulej sezóne (od začiatku predaja elektronickými aukciami) bola € 24,60, bez prestížnych zápasov s Levom Praha a zápasov v play off € 22,70.