Na horúcom ľade Komety v tejto predpokladanej zostave

Tréneri Stantien, Jendek a Škrabelj postavia proti tradičnému rivalovi z metropoly Južnej Moravy túto zostavu:

Svätyňu belasých bude opäť hájiť Vladislav Habal, pripravený bude tiež junior Sabo.Obranné dvojičky sa počas prípravy stabilizovali do nasledovnej podoby: Sersen- Bačik, Meszároš - Štajnoch, Podlipnik - Šedivý. Štvrtou obrannou formáciou bude dvojica čerstvo podpísaných perspektívnych bekov Demo - Hudec.V útoku tréneri veria zloženiu, ktoré sa naposledy predstavilo v Detve. V prvej formácii budú korčuľovať Bondra a Puliš s Romanom Kukumbergom na pozícii centra. Druhú lajnu budú tvoriť Sloboda a Miklík so stredným útočníkom Kytnárom. Novozložený tretí útok, ktorý rozhodol utorkový duel na Horehroní, zostáva v zložení Petráš - Viedenský - Abdul. Vo štvrtom útoku dostane príležitosť iba 18-ročný Dominik Jendek, ktorý nahradí zraneného Matouška. Spolupracovať bude so stredným útočníkom Urbánkom a Žitným.Do zápasu v Brne teda nezasiahnu Vandas a Zigo, ktorí sa liečia z ľahšej virózy, a Matoušek, ktorý v Detve utrpel zranenie oka. Všetci traja by však mali byť do tipsportligovej premiéry v Košiciach v poriadku.Predpokladaná zostava HC SLOVAN Bratislava 29.8.2019 proti HC Kometa Brno:B: Habal (Sabo)O: Sersen - Bačík, Meszároš - Štajnoch, Podlipník - Šedivý, Demo - HudecÚ: Bondra - Kukumberg - Puliš, Sloboda - Kytnár - Miklík, Petráš - Viedenský - Abdul, Jendek - Urbánek - ŽitnýPriamy textový prenos zo zápasu v DRFG Arene, ktorý začína o 18:00 h, nájdete na onlajny.eu.